Klimalar

Hava Durumu

Duyurular

Tüm Duyurular

KurumsalGRUP KLİMA HAVALANDIRMA ISITMA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2001 yılında  mekanik taahhüt işleri uygulamaları ve TEMSA AŞ yetkili klima satış - servis  hizmetlerini vermek için İstanbul Beşiktaş ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. 2006 yılından bu yana İkitelli OSB Demirciler Sitesi D3 Blok No:331 adresinde merkez ofis ve klima tesisat atölyesi birimleri ile İKLİMSA yetkili bayi ve servis hizmetlerine devam etmekte olup, TSE 12850 yetki belgesine sahiptir.

Bu güne kadar yönetim sistemi anlayışı olarak mutlak müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş firmamız işveren istek ve beklentilerini zamanında teslim, kaliteli hizmet anlayışı ile ekli listede belirtilen, pek çok banka şubesi fabrika,  market, showroom  ve  mağaza projelerini başarı ile tamamlamıştır.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği tüm faaliyetler sırasında birinci öncelik olarak ele alınmaktadır.Bu amaçla 2013 yılından bu sağlık ve güvenlik hizmetleri için Gizem OSGB tarafından görevlendirilen  İş yeri hekimleri ve İş güvenliği uzmanları ile çalışılmaktadır. Şantiyelerdeki çalışma sahalarında ergonomi analizleri  ve iş kazalarını önlemeye yönelik risk analizleri düzenli olarak yapılmaktadır. Değerlendirmeler de çalışan ve işveren tarafınca düzeltilmesi talep edilen çalışma koşulları için gerekli acil önlemler süratle alınmaktadır. Tüm elemanlar için koruyucu donanım temini , iş güvenliği eğitimi, ağır işlerde çalışabilmeleri için, doktor kontrolleri periyodik  olarak yaptırılmaktadır. 

Saygılarımızla