Klimalar

Hava Durumu

Duyurular

Tüm Duyurular

Klimalar Markalar VRF Sistemleri VRF Sistemleri V2 Sistemleri

V2 Sistemleri

V2 Sistemleri  - VRF Sistemleri

TL VRF Sistemleri V2 Sistemleri

Teknik Özellikler

28 yıldır iklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncularından Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak, sektörde öncü bir konuma gelmeyi amaçlamaktadır. Airstage V-II,VR-II ve J-II serisi ile VRF sektöründe bulunan General markası, klima sektörünün önde gelen Japon firmalarından biri olmakla beraber, split grubunda Avrupa’da birçok ülkede üstün bir yer tutmaktadır.

Çevre dostu R410A gaza sahip, düşük ses seviyeli DC twin rotary kompresör, inverter teknolojisi ve büyük ısı esanjörü ile daha yüksek verimli performans değerlerine ulaşılan Airstage V2 serisi, kullanıcılara 2,2 kW ile 25,0 kW kapasite aralığında 11 ayrı tip; 51 farklı iç ünite modeli ile tercih özgürlüğü sunmaktadır. 8 HP’den 48 HP’ye kadar geniş ürün gamına sahip olan bu sistem, bu yüksek aralık sayesinde otel, plaza, hastane,banka gibi değişken ihtiyaçların fazla olduğu mekanlarda, aynı dış üniteye daha çok sayıda iç ünite bağlama imkanı sunarak, yatırım maliyetlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

Çok geniş kontrol seçeneklerine sahip Airstage V2 serisi kablolu veya kablosuz uzaktan kumandalar ile bireysel kontroller sağlarken, 16 adede kadar iç ünite grubunu kontrol edebilen grup kumanda ve 400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan dokunmatik ekranlı kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır. İletim hattının toplam kablolama uzunluğu sinyal yükselticiler kullanılarak 3600 m seviyelerine çıkabilmektedir.

Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile PC üzerinden tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. PC kontrol sistemi ile iç ünitelerin her birinin veya iç ünite grubunun elektrik sarfiyatları paylaştırılabilmektedir. Bu sayede toplu konut, ayrı kullanıcılara sahip iş merkezleri gibi çok kullanucılı binalarda da V-II sisteminin kullanılması pratik hale gelmektedir.

Kurulmuş olan General Airstage VRF Sistemi iletişim hattının herhangi bir noktasından alınan sinyallerin bilgisayara aktarılması ile sistem üzerindeki tüm değerler, Servis Programı yardımı ile PC üzerinden takip edilebilmektedir